Medewerkers

Betrokkenheid, werkplezier en korte lijnen kenmerken ons bureau. We hechten aan ruimte voor nieuwe ideeën en persoonlijke ontwikkeling van de medewerkers.

A&W is georganiseerd in een aantal afdelingen, elk met hun eigen afdelingshoofd en medewerkers. Door de brede ervaring van onze medewerkers en de aard van onze projecten zijn er veel dwarsverbanden tussen de afdelingen. Voor elk project wordt een op maat gesneden team geformeerd met de benodigde expertise.

Alle medewerkers van A&W voor de thuisbasis

Medewerkers A&W

Anneke Rippen

Ecoloog Fauna-ecologie a.rippen@altwym.nl

Bart Trouw

Medewerker bedrijfsbureau b.trouw@altwym.nl

Daan Bos

Senior ecoloog Fauna-ecologie d.bos@altwym.nl

Dirk Oosterholt

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoring d.oosterholt@altwym.nl

Eddy Wymenga

Directeur e.wymenga@altwym.nl

Edwin van der Heijden

Ecoloog Natuurwetgeving e.vanderheijden@altwym.nl

Els van der Zee

Ecoloog Fauna-ecologie e.vanderzee@altwym.nl

Elske Schut

Ecoloog Natuurwetgeving e.schut@altwym.nl

Erik de Vries

Ecoloog Natuurwetgeving e.devries@altwym.nl

Erik Klop

Senior ecoloog Fauna-ecologie e.klop@altwym.nl

Ernst Oosterveld

Senior ecoloog Ecologie & Ruimte e.oosterveld@altwym.nl

Harmanna Groothof

Bureaumanager/hoofd bedrijfsbureau h.groothof@altwym.nl

Henk Vos

Projectcontroller h.vos@altwym.nl

Hieke van den Akker

Medewerker bedrijfsbureau h.vandenakker@altwym.nl

Ivan Mettrop

Ecoloog Ecologie & Ruimte i.mettrop@altwym.nl

Joris Latour

Afdelingshoofd Fauna-ecologie j.latour@altwym.nl

Lara Mielke

Ecoloog Natuurwetgeving l.mielke@altwym.nl

Maaike Krol

Medewerker bedrijfsbureau m.krol@altwym.nl

Marco van Kammen

ICT-manager m.vankammen@altwym.nl

Margriet Krijn

Ecoloog Fauna-ecologie m.krijn@altwym.nl

Marijke Bekkema

Geo-informatie analist m.bekkema@altwym.nl

Marion Brongers

Senior ecoloog Ecologie & Ruimte m.brongers@altwym.nl

Mark Koopmans

Afdelingshoofd Fauna-inventarisatie & monitoring m.koopmans@altwym.nl

Marten Sikkema

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoring m.sikkema@altwym.nl

Martijn Terpstra

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoring m.terpstra@altwym.nl

Nico Beemster

Ecoloog Fauna-ecologie n.beemster@altwym.nl

Olga Stoker

Geo-informatie analist/ecoloog Natuurwetgeving o.stoker@altwym.nl

Reinder Wissman

Beheerder r.wissman@altwym.nl

Roel Strijkstra

Senior ecoloog/afdelingshoofd Natuurwetgeving r.strijkstra@altwym.nl

Ron van der Hut

Senior ecoloog Fauna-ecologie r.vanderhut@altwym.nl

Ronald Bakker

Vegetatie-ecoloog Ecologie & Ruimte r.bakker@altwym.nl

Ronald de Jong

Afdelingshoofd GIS en Ecologie & Ruimte r.dejong@altwym.nl

Sjoukje Attema

Geo-informatie analist s.attema@altwym.nl

Suzanne Weterings

Ecoloog Natuurwetgeving s.weterings@altwym.nl

Teun Smink

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoring t.smink@altwym.nl

Wibe Altenburg

Directeur w.altenburg@altwym.nl

Wout Bijkerk

Senior ecoloog Ecologie & Ruimte w.bijkerk@altwym.nl

Yde van der Heide

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoring y.vanderheide@altwym.nl
A&W internationaal

Met een uitgebreid internationaal netwerk en een brede internationale ervaring, kunnen we onze opdrachtgevers ook van dienst zijn bij internationale projecten.

Lees meer
Medewerkers

Betrokkenheid, werkplezier en korte lijnen kenmerken ons bureau. We hechten aan ruimte voor nieuwe ideeën en persoonlijke ontwikkeling van de medewerkers.

Lees meer
Vacatures

Zijn er vacatures bij A&W? Dat kun je op deze pagina ontdekken.

Lees meer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

Fotograaf: Kevin van der Kooi