Medewerkers

Betrokkenheid, werkplezier en korte lijnen kenmerken ons bureau. We hechten aan ruimte voor nieuwe ideeën en persoonlijke ontwikkeling van de medewerkers.

A&W is georganiseerd in een aantal afdelingen, elk met hun eigen afdelingshoofd en medewerkers. Door de brede ervaring van onze medewerkers en de aard van onze projecten zijn er veel dwarsverbanden tussen de afdelingen. Voor elk project wordt een op maat gesneden team geformeerd met de benodigde expertise.

Alle medewerkers van A&W voor de thuisbasis

Medewerkers A&W

Allix Brenninkmeijer

Senior ecoloog Fauna-ecologiea.brenninkmeijer@altwym.nl

Anneke Rippen

Ecoloog Fauna-ecologiea.rippen@altwym.nl

Bart Trouw

Medewerker bedrijfsbureaub.trouw@altwym.nl

Daan Bos

Senior ecoloog Fauna-ecologied.bos@altwym.nl

Dirk Oosterholt

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoringd.oosterholt@altwym.nl

Eddy Wymenga

Directeure.wymenga@altwym.nl

Edwin van der Heijden

Ecoloog Natuurwetgevinge.vanderheijden@altwym.nl

Els van der Zee

Ecoloog Fauna-ecologiee.vanderzee@altwym.nl

Elske Schut

Ecoloog Natuurwetgevinge.schut@altwym.nl

Erik de Vries

Ecoloog Natuurwetgevinge.devries@altwym.nl

Erik Klop

Senior ecoloog Fauna-ecologiee.klop@altwym.nl

Ernst Oosterveld

Senior landschapsecoloog Ecologie & Ruimtee.oosterveld@altwym.nl

Harmanna Groothof

Bureaumanager/hoofd bedrijfsbureauh.groothof@altwym.nl

Henk Vos

Projectcontrollerh.vos@altwym.nl

Hieke van den Akker

Medewerker bedrijfsbureauh.vandenakker@altwym.nl

Ivan Mettrop

Landschapsecoloog Ecologie & Ruimtei.mettrop@altwym.nl

Joris Latour

Afdelingshoofd Fauna-ecologiej.latour@altwym.nl

Lara Mielke

Ecoloog Natuurwetgevingl.mielke@altwym.nl

Maaike Krol

Medewerker bedrijfsbureaum.krol@altwym.nl

Marco van Kammen

ICT-managerm.vankammen@altwym.nl

Margriet Krijn

Ecoloog Fauna-ecologiem.krijn@altwym.nl

Marijke Bekkema

Geo-informatie analistm.bekkema@altwym.nl

Marion Brongers

Senior ecoloog Ecologie & Ruimtem.brongers@altwym.nl

Mark Koopmans

Afdelingshoofd Fauna-inventarisatie & monitoringm.koopmans@altwym.nl

Marten Sikkema

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoringm.sikkema@altwym.nl

Martijn Terpstra

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoringm.terpstra@altwym.nl

Nico Beemster

Ecoloog Fauna-ecologien.beemster@altwym.nl

Olga Stoker

Geo-informatie analist/ecoloog Natuurwetgevingo.stoker@altwym.nl

Reinder Wissman

Beheerderr.wissman@altwym.nl

Roel Strijkstra

Senior ecoloog/afdelingshoofd Natuurwetgevingr.strijkstra@altwym.nl

Ron van der Hut

Senior ecoloog Fauna-ecologier.vanderhut@altwym.nl

Ronald Bakker

Vegetatie-ecoloog Ecologie & Ruimter.bakker@altwym.nl

Ronald de Jong

Afdelingshoofd GIS en Ecologie & Ruimter.dejong@altwym.nl

Sjoukje Attema

Geo-informatie analists.attema@altwym.nl

Suzanne Weterings

Ecoloog Natuurwetgevings.weterings@altwym.nl

Teun Smink

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoringt.smink@altwym.nl

Wibe Altenburg

Directeurw.altenburg@altwym.nl

Wout Bijkerk

Senior vegetatie-ecoloog Ecologie & Ruimtew.bijkerk@altwym.nl

Yde van der Heide

Ecoloog Fauna-inventarisatie & monitoringy.vanderheide@altwym.nl
A&W internationaal

Met een uitgebreid internationaal netwerk en een brede internationale ervaring, kunnen we onze opdrachtgevers ook van dienst zijn bij internationale projecten.

Lees meer
Medewerkers

Betrokkenheid, werkplezier en korte lijnen kenmerken ons bureau. We hechten aan ruimte voor nieuwe ideeën en persoonlijke ontwikkeling van de medewerkers.

Lees meer
Vacatures

Zijn er vacatures bij A&W? Dat kun je op deze pagina ontdekken.

Lees meer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

Fotograaf: Kevin van der Kooi